تبلیغات
پارادیک - کسب درامد با روش (ptc&ptr)


کسب درامد با روش (ptc&ptr)

نوشته شده توسط:سام محمودی
چهارشنبه 2 تیر 1389-03:20 ب.ظ

این سایتی که معرفی میکنم یک سایت فوق العاده موفق در عرصه تجارت الکترونیکی به شمار میرود به طوری که تا به حال بیشتر از 100000000$صد میلیون دلار به کاربران خودش واریز کرده بله درسته صد میلیون دلار کاملا هم واقعیت دارد چون که من هم باورم نمیشود تا با یکی از کاربرای این سایت که در ایران هست مکالمه ای را انجام دادم و فهمیدم که کاملا درست است. در ضمن به تمام حساب های الکترونیکی مانند (pecunix پیکونیکسmoney bookers مانی بوکرزو , paypal پای پال , Alertpay آلرت پای ,perfect money پرفکت مانی , Liberty reserve لایبرتی رزرو , e-gold ایگلد و.....)نیز پرداخت دارد .

روش کار با سایت:شما پس از عضویت در سایت و گرفتن ایمیل فعال سازی وارد سایت میشوید سپس روش های کسب درامد خود را که خیلی خیلی زیاد است را انتخاب میکنید سپس وارد سایت شده و به قسمت اینباکس خود مراجعه کرده و روی لینک های خواسته شده کلیک میکنید و صبر میکنید تا زمانش که در بالای همون صفحه به انگلیسی نوشته است به پایان برسد سپس از ان لینک خارج میشوید.(توجه:تا زمان به پایان نرسیده خارج نشوید چون هیچ هزینه ای نمیدهد برای فهمیدن دقیق صبر کنید تا در بالای همان صفحه تنکیو رابنویسد) تعداد لینک ها در هر روز 3 عدد است که با توجه به هزینه هر کدوم کاملا عاقلانه است.

خیلی خیلی زود به حداقل پرداخت این سایت میرسید در ضمن جایزه عضویت هم دارد که بعد از ثبت نام به شما پرداخت میکند. توجه:از دیگر امکانات سایت میتوان به قابلیت زیر مجموعه گیری نیز اشاره کرد.

جهت عضویت در سایت روی لینک  عضویت کلیک کنید:

 
creativemails.bizتاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 2 تیر 1389 03:39 ب.ظ