تبلیغات
پارادیک - روشهای زیر مجموعه گیری


راهنمایی برای جمع كردن زیرمجموعه:

۱: برای افرادی كه سایت یا وبلاگ دارند:

این متنو توی وبلاگشون كپی كنند و بجای لینك ثبت نام من لینك خودشون رو قرار بدن.

۲: افرادی كه سایت یا وبلاگ شخصی ندارند :

یه وبلاگ بسازن و این مطلبو توی وبلاگشون قرار بدن(البته بجای لینك ثبت نام من لینك خودشون رو قرار بدن).

براى این که بدانید چند نفر زیر مجموعه شما شده اند باید وارد سایت شوید و روى Member Login کلیک کنید و بعد از کلیک Email Address و Password خودتان را وارد کنید و روى Login کلیک کنید در صفحه اى که باز مى شود در پایین آن جدولى مشاهده مى کنید نوشته شده است 1 2 3 4 5 6 و در زیر هر کدام نوشته شده است 0 . البته اگر کسى عضو نشده باشد. ولى اگر کسى از طریق شما عضو شده باشد در زیر هر کدام نوشته شده است که کسى عضو شده است حتى اگر زیر مجموعه هاى شما هم کسى را عضو کرده باشند نیز در اینجا مشخص است. You have 0 members in your downline  به این معنى که شما هنوز زیرمجموعه ندارید. وسط صفحه را نگاه کنید: TickerBar™ Referral ID این گزینه آى دى شما در گرین هورس را نشان میدهد. مثلاً آى دى من 227611950 میباشد. 

Your Total Earnings: مجموع کل پورسانتهاى گرفته شده را نشان میدهد.

This Years Earnings: میزان درآمد شما در سال جارى. 

This Months Earnings: میزان درآمد شما در ماه جارى.

Today’s Earnings :میزان درآمد شما در امروز.

:Total Amount Paid مجموع پورسانتهاى پرداختى به شما. 

Account Balance :میزان پورسانتهاى باقیمانده که هنوز دریافت نکردید. 

People in your downline:تعداد افراد زیرمجموعه شما. 

Your Automatic Referral URL isلینکى که باید به دیگران عرضه کنید تا دیگران با کلیک روى آن و ثبت نام زیرمجموعه شما شوند. 

جدول آبى رنگ پایین صفحه هم نشان دهنده موقعیت افراد زیر مجموعه شماست. مثلاً اگر کسى زیرمجموعه شما شود در خانه 1 قرار میگیرد و اگر کسى زیرمجموعه زیرمجموعه شما شود در خانه 2 قرار میگیرد که نفر دوم زیر مجموعه شما نیز مى باشد.

سمت چپ صفحه را نگاه کنید. 

Account information : اطلاعات مربوط به اکانت شما شامل میزان پورسانت و تعداد زیرمجموعه ها و ... (همین صفحه اى که در آن هستید)

 FAQ :سوالات متداول کاربران. (نسخه فارسى در وبلاگ موجود مى باشد)
TickerBar™ options 
تنظیمات برنامه تیکر بار ( انتخاب نوع تبلیغاتى که مى خواهید ببینید)
Download TickerBar™ 
دانلود برنامه تیکربار به حجم 607کیلوبایت. 
Webmasters 
در این قسمت مدیران سایت یا وبلاگ میتوانند بنرهاى گرین هورس را بگیرند که مقصد این بنرها لینک مربوط به ثبت نام از طریق شماست. البته میتوانید هر آدرس دلخواه دیگرى به آن بدهید. 
User Information :اطلاعات پروفایل شما. مثل آدرس منزل و شماره تلفن و ... اگه هرکدام از مشخصات شما مثل آدرس تغییر کرد، از طریق این میتوانید آن را اصلاح کنید. 

Delete account :اکانت شما را حذف میکند. (استعفا )
Logout "خارج شدن از فضاى کارى. 
Home "سایت گرین هورس. 

روش های زیر مجموعه گیری :

- ایمیل ماركتینگ

یكى از روشهاى زیر مجموعه گیرى ارسال ایمیل گروهى ( ایمیل ماركتینگ ) میباشد.براى این كار آموزش ایمیل ماركتینگ به وسیله Gmail و SmartSerialMail را مطالعه نمایید. ایمیل ماركتینگ را مى توانید در 99 درصد از روشهاى كسب درآمد از اینترنت استفاده نموده و درآمد واقعا بالایى كسب كنید. تقاضا داریم از نرم افزارSmartSerialMail  و اكانت Gmail جهت زیرمجموعه گیرى و كسب درآمد از سایت هاى GreenHorse   استفاده كنید كه درآمد بسیار بالایى براى شما ایجاد خواهد كرد.

دو گروه ایمیل براى دانلود و ارسال ایمیل وجود دارند كه در زیر مشاهده مى كنید:

نام فایل اول : (Ba Gmail Ersal Shavand (110.000 email)    لینک دانلود:               

http://rapidshare.com/files/113871521/Ba_Gmail_Ersal_Shavand__110.000_email_.zip.html


نام فایل دوم : (Ba Narmafzar Ersal Shavand (471,500 email)       لینک دانلود:   

http://files.myopera.com/onlymiladpopcorn/files/Ba_Narmafzar_Ersal_Shavand__405_200_email_.zip

اگر این فایلها را باز كنید متوجه خواهید شد كه ایمیلهایى كه در فایل اول قرار دارند بوسیله ; از هم جدا شده و تمام این ایمیلها به ردیف و پشت سر یكدیگر قرار داده شده اند. این ایمیلها را فقط مى توانید با Gmail ارسال كنید و امكان ارسال آنها با هیچ نرم افزارى میسر نیست. اما ایمیلهایى كه در فایل دوم قرار دارند همگى بدون هیچ چیز اضافه اى زیر یكدیگر نوشته شده اند. این دسته از ایمیلها را مى توانید با نرم افزار هاى ارسال ایمیل انبوه مثلا SmartSrialMail ارسال نمایید.

 آموزش ایمیل ماركتینگ به وسیله Gmail:

 در این مرحله شما باید ایمیلهاى خودتان را جهت كسب درآمد ارسال كنید. براى سهولت كار ، در ابتدا این كار را با اكانت جیمیل انجام مى دهیم و سپس نحوه ارسال ایمیلها را بوسیله نرم افزار ارسال ایمیل به شما آموزش خواهیم داد. برای موفقیت در ایمیل ماركتینك و رفتن نامه ها به اینباكس گیرنده شما قبل از هرچیز به یك اكانت Gmail نیاز دارید . تعجب نكنید! طبق نتایج تحقیقات ما ، 95 درصد از كسانیكه به صورت حرفه اى از ایمیل ماركتینگ درآمد كسب مى كنند فقط و فقط از طریق Gmailمبادرت به این كار مى كنند. شما ممكن است مدتها وقت صرف كنید و با صرف هزینه زیاد اقدام به خرید انواع نرم افزارهاى ارسال ایمیل به صورت انبوه نمایید اما ما مطمئن هستیم كه پس از چند ماه وقت و هزینه زیاد ، به این نتیجه خواهید رسید كه بهترین راه همان Gmail است البته این در صورتى است كه شما نرم افزار SmartSrialMail را نداشته باشید. بنابراین قبل از هر چیز یك اكانت Gmail بسازید. برای این كار به سایت Gmail وارد شده و یك اكانت براى خود ایجاد كنید. جهت ایجاد اكانت جدید به آدرس زیر مراجعه كنید:  http://www.gmail.com

1) بر روى گزینه Mail Compose كلیك كنید. 

2) حال بر روى گزینه Add Bcc كه در زیر گزینه Compose Mail قرار دارد كلیك كنید.
3) حال باید روبروى
Add Bcc آدرس ایمیل كسانیكه مى خواهید به آنها ایمیل تبلیغاتى ارسال نمایید را وارد كنید. توجه داشته باشید كه با هر اكانت جیمیل بیشتر از 500 تا ایمیل نمى توانید ارسال كنید . البته 1000 و یا 2000 ایمیل را نیز مى توان ارسال كرد كه اگر این كار را انجام دهید سایت Gmail حساب شما را مسدود خواهد كرد. بنابراین ما همیشه براى اطمینان با هر اكانت Gmail 499 تا ایمیل ارسال مى كنیم.5- سپس به جاییكه ایمیلهاى خود را ذخیره كرده اید یعنى فولدر Email Bank بروید و یك گروه از ایمیل هاى زیر را كپى نموده و آنها را در قسمت Add Bcc پاس دهید . 
6- حال در قسمت
subject یك عنوان براى ایمیل خود انتخاب كنید . مثلا بنویسید : یك پیشنهاد مناسب.
7- در مستطیل پایین هم كه باید متن ایمیل را بنویسید. مثلا لینك خود را برای زیرمجموعه گیرى و یا آدرس وبلاگ خود و یا هر چیز دیگرى كه قرار است برای آن ایمیل تبلیغاتى ارسال نمایید(مثلا براى تبلیغ سایت خود و یا فروش
CD آموزشى و یا فیلم و یا هر چیز دیگر...) 
8- حال بر روى گزینه
send كلیك كنید تا ایمیلها ارسال گردند. بعد از ارسال ایمیلها ، پیام زیر را در بالاى صفحه مشاهده مى كنید كه نشان مى دهد ایمیل ها با موفقیت ارسال شده اند: 
Your message has been sent. View message 
9- حال از این ایمیل خارج شده و یك اكانت دیگر در جیمیل ساخته و دوباره همین مراحل را طى كنید. 
به این ترتیب شما به سادگى هرچه تمامتر اولین قدم ارسال ایمیلها را انجام دادید كه اگر درست این كار را انجام داده باشید از همین امروز شاهد نتیجه آن خواهید بود (به عنوان مثال زیرمجموعه هایتان افزایش پیدا خواهد كرد ، تعداد زیادی كلیك بر روى بنر تبلیغاتی شما خواهد شد ، سایت شما بازدید بسیار زیادى پیدا خواهد كرد و یا اینكه محصولات بیشترى را در فروشگاه خود خواهید فروخت كه تمام اینها منجر به كسب درآمد براى شما خواهد شد).

 نكته 1 : با هر اكانت Gmail می توانید 500 ایمیل در روز ارسال كنید بنابراین توصیه مى كنیم 20 یا 30 اكانت درGmail  بسازید. با استفاده از Gmail مى توانید روزانه 10 اكانت ساخته و از هر اكانت 500 ایمیل ارسال كنید . پس از چند روز كار به این شیوه ، شما قادر خواهید شد 20 تا 30 هزار ایمیل را در یك ساعت ارسال كنید. 
نكته 2 : در مطالب قبلى اشاره كردیم كه ایمیلها را روبروى قسمت
Add Bcc پاس دهید. اگر ایمیلها را روبروى قسمت To وارد كنید یك مشكل خواهید داشت. مشكل این است كه ایمیلهاى شما به گیرنده ایمیل هم نشان داده مى شود و او مى تواند ایمیلهاى شما را كپى كرده و از آن ها استفاده كند اما در قسمت Add Bcc این امر اتفاق نمى افتد .

 آموزش ایمیل ماركتینگ به وسیله SmartSerialMail

نكته اى كه در زمان ارسال ایمیلها واقعا مهم است این است كه به دلیل اینكه Gmail به شما اجازه نمى دهد در یك زمان ، بیش از 500 ایمیل با هم ارسال كنید ، شما باید حتما ایمیلهاى خود را به دسته هاى 500 تایی و یا 499 تایى تقسیم كنید تا هیچگونه مشكلى در كار با Gmail و ارسال ایمیلها نداشته باشید كه ما ایمیلهایى كه در فایل اول قرار دارند را برایتان به دسته هاى 499 تایى تقسیم كرده ایم . ضمنا نرم افزار ارسال ایمیل هم به نوعى از طریق Gmail ایمیلها را ارسال مى كند بنابراین اگر شما قصد استفاده از نرم افزار براى ارسال ایمیلها دارید باید قبل از هرچیز ایمیلهاى خود را كه در فایل دوم قرار دارند به دسته هاى 499 تایى تقسیم كنید. اگر بخواهید این كار را خودتان انجام دهید ممكن است ماهها طول بكشد اما ما این كار را در یك دقیقه و توسط یك نرم افزار انجام مى دهیم. 

آموزش تقسیم ایمیل ها به وسیله ListMotor :

بر روى آیكون نرم افزار مربوطه به نام listmotor  كلیك كنید تا برنامه باز شود. حال از گزینه های كنار نرم افزار گزینه splitter را انتخاب كنید این گزینه دهمین گزینه كنار این نرم افزار است. حال به جاى 100 بنویسید 499 . 
بعد باید ایمیلهاى خود را كه در فایل دوم قرار دارند به دسته هاى 499 تایى تقسیم كنید. بنابراین بر روى كلید
Input file كلیك كنید و از داخل فولدر Email Bank فایل ایمیلهاى خود را انتخاب كنید (نام این فایلBa: Narmafzar Ersal Shavand 471,500 email) و سپس بر روى گزینه open كلیك نمایید. 
بعد بر روى گزینه
out put كلیك كرده و مكانى از كامپیوتر خود را انتخاب كنید تا بعد از تقسیم ایمیلها به دسته هاى 400 تایى ، در آنجا ذخیره شوند. به عنوان مثال desktop رانتخاب نموده و روبروى file name یك نام هم برایش انتخاب كنید مثلا بنویسید ali555 و بعد گزینه save را بزنید . 
حال وقت آن است كه بر روى كلید
Go كلیك كنید تا نرم افزار شروع به كار كند. چند ثانیه بیشتر طول نمى كشد كه این كار انجام مى شود. بعد از آن وارد صفحه desktop خود شده و پوشه ali555 را باز كنید.مشاهده خواهید كرد كه درون آن تعداد زیادى فایل هست كه درون آنها دقیقا 499 تا ایمیل وجود دارد. به این ترتیب شما در یك دقیقه تمام ایمیلهاى موجود در فایل دوم را به دسته هاى 499 تایى تقسیم كردید. اكنون زمان آن است كه با استفاده از نرم افزار ارسال ایمیل ها ، این ایمیلهاى تقسیم شده را ارسال نمایید.

دانلود برنامه ListMotor

2- چت با كاربران ایرانى و خارجى

به خصوص چت با کاربران خارجی بسیار موثر است چرا که  آنها عمدتا به زبان انگلیسی مسلط اند و نیازی به آموزش ندارند و فقط با دادن لینک شخصیتان آنها را مستقیم به سایت وارد کنید. یك نمونه از تبلیغهایی که در چت روم ها با کاربران آن می توان کرد  :
do you want to have 10000$ income by working at home
you can go to this website and read that instruction
http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=227611950

3- تبلیغ در سایت هاى تبلیغاتى

شما میتوانید در این سایت ها به تبلیغ رایگان یا پولى بپردازید همچنین گذاشتن لینکهای پولی که نهایتا  5  هزار تومان است  برای چنین درآمدی مقرون به صرفه است.بهتر است از تیتر ها و عكس هاى جذاب براى تبلیغ استفاده كنید.از جمله این سایت ها عبارت اند از:

WWW.ISTGAH.COM

WWW.NIAZEROOZ.COM

WWW.NOVINTABLIGH.COM

WWW.PAYAMSARA.COM

4- تبادل لینك با سایر وبلاگ ها

شما میتوانید لینك سایت هاى مایل را در وبلاگتان قرار دهید و در مقابل آنها نیز لینك وبلاگ شما را در سایت خود قرار دهند. از جمله چنین سایت هایى:

WWW.TAFRIHI.IR

5- ایجاد وبلاگ

افرادى که نباید به ما بپیوندند: 

1) افرادى که فکر مى کنند اگر ثبت نام کنند کلاه بزرگى سرشان رفته و زندگیشان به باد مى رود. درصد کلاهبردارى صفر است چون ثبت نام رایگان است و بسیارى از افراد که زودتر این شرکت را شناخته اند، پورسانتهاى بسیارى گرفته اند. 
2) افرادى که در گذشته سنتى خود مانده اند و آینده را باور ندارند. 
3) افراد بدبینى که نیمه خالى لیوان را میبینند. 
4) افرادى که مى خواهند یک شبه به پولهاى هنگفت برسند. 
5) افرادى که اعتماد به نفس ندارند. 
6) افرادى که تنبلى خود را به شرایط روزگار یا شرایط آب و هوایى ! یا حکمت اسرار آمیز خداوند ربط مى دهند. حکمت خداوند متعال این است که افراد تنبل به هیچ موفقیتى نرسند. 
7) افرادى که شهامت کارهاى جدید را ندارند.

اگر هرگونه سوال یا مشکلى دارید میتوانید با من تماس بگیرید :

ایمیل ما: aria_hlp@yahoo.com