تبلیغات
پارادیک - طریقه عضویت در سایت


آموزش دانلود و نصب برنامه tickerbar

 قبل از هر چیز شما باید تو سایت گرین هورس(www.tickerbar.info)  کلیک کنید تا عضو شوید و بعدش وارد اکانت خود در سمت چپ صفحه روی download TickerBar کلیک کرده و اون رو یک جایی از هارد دیسک خود ذخیره کنید اما قبل از آموزش نصب یادتون نره برای فهمیدن اینکه برنامه ای رو که دانلود کردین برنامه خود شماست یا نه؟

به شماره های آخر لینک دعوت(رفرال) و برنامه tickerbar خود توجه کنید.

به این موضوع توجه کنین تا مشکلی براتون پیش نیاد خب حالا برنامه بعد از دانلود شدن خود به خود شروع به نصب میکنه اگر هم قبلا دانلودش کردین اون رو اجرا کرده تا شروع به نصب کنه . حالا پنچره ای با یک پیام  ظاهر شده و از شما می خواد که اول مطما باشین به اینترنت وصل هستین و بعد روی ok کلیک کنید.

خب حالا پیام دیگه ای ظاهر شده و اسم و فامیلی رو که هنگام ثبت نام وارد کرده بودین رو نشون میده تا مطما شوید که برنامه مال خود شماست و از شما میخواد که اگه اسم و فامیلتون درسته روی yes و اگه نه روی noکلیک کنید. دقت کنین اسم و فامیلی رو که روی این پیام اومده همونی باشه که موقع ثبت نام وارد کردین اگر هم اشتباه بود برنامه رو دوباره دانلود کنین در مرحله بعد باید  روی اولین دکمه کلیک کنید.
در پنجره بعدی هم روی دکمه ای که هست کلیک کنید.

خب نصب برنامه تمام شد، حالا آیکن سبز رنگ اون به سیستم ترای (گوشه پایین کنار ساعت) شما اضافه میشه .حالا اگه دوبار روی این آیکن کلیک کنین (دابل کلیک) برنامه اجرا شده و یک نوار باریک به بالای دسکتاپ ویندوز شما اضافه میکنه .

توی این نوار برای شما تبلیغاتی رو (به زبان انگلیسی) نمایش میده و اگه دوست داشتین میونین روی اونا کلیک کنین تا صفحه مربوط به سایت اون تبلیغ برای شما باز شده و اون رو ببینین البته این رو بگم که لازم نیست حتما این برنامه رو اجرا کنین همینکه آیکن اون تو سیستم ترای (کنار ساعت) باشه کافیه.

برای اینکه نوار اون رو ببندین روی گوشه بالای سمت راست این برنامه کلیک کنید.
در آخر توصیه میکنم که پوشه 
Startup در منوی start (شروع) رو چک کنین و اگه برنامه تیکربار در اون نیست حتما این برنامه (مثلا آیکن روی دسکتاپ اون رو) در این پوشه کپی کنید تمام شد موفق باشید.

نکته آخر اینکه ماهیانه باید چند ساعت به اینترنت وصل باشین تا یک عضو فعال محسوب بیشین در غیر این صورت پولی به شما پرداخت نخواهد شد فکر می کنم 6 تا 8 ساعت در ماه کافی باشه.

برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید:

 http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=202440890

قسمت اول مشخصات باید به انگلیسی وارد شود. یه نکته رو از همین حالا بگم : در روی یک کامپیوتر بیش از 1 بار ثبت نام نکنید. وقتی در سایت ثبت نام میکنید مشخصات دستگاه شما و آی پی شما در سایت ثبت میشه و درصورتیکه دوباره بخواید از دستگاه خودتون ثبت نام بکنید نه تنها به شما اجازه این کار رو نمیده بلکه اکانت اول شما پاک میشه و دیگه هیچ وقت نمیتونید در سایت ثبت نام کنید.( اگه هم سایت به شما اجازه ثبت نام بده ، موقع پول دادن مچ شما رو میگیره و بهتون پول نمیده). شما حتماً باید مشخصات صحیح وارد کنید. اگر مشخصات غلط وارد کنید هیچ تصمینی برای دریافت پولتون ندارید.

  :EmailAddress ایمیل خود را وارد كنید (كامل) ضمنا ایمیل شما شماره كاربردی شما می باشد.

حتما" برنامهTicker Bar را از قسمت download TickerBar™ دانلود کرده وهنگامی که به اینترنت وصل هستید بر روی سیستم خود نصب کنید وگرنه عضویت شما فعال نخواهد شد و سودی به شما تعلق نخواهد گرفت.

بعد از اتمام ثبت نام

با گزینه Member login می توانید وارد صفحه یا home page شخصی خود شوید.گزینه هائی که در home page شما وجود دارد عبارتند از:

: Account  شامل اطلاعاتی در مورد میزان درآمد کل، درآمد همان سال، درآمد ماهانه، درآمد روزانه، کل مبلغی که به شما پرداخت شده، بالانس حساب، و تعداد زیر مجموعه های شما وجود دارد،همچنین تعداد زیر مجموعه های خود را در هر level را می توانید ملاحظه کنید.

   : Automatic Referralدر این قسمت لینک شما نوشته شده است، شما باید این لینک را به جای لینک من در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید و آن را برای دوستان خود بفرستید

: User Information شامل اطلاعات شخصی شماست. شما می توانید از طریق این گزینه وارد صفحه اطلاعات شخصی خود شوید و مشخصات خود را تصحیح یا تغییر دهید

:Delete Account  این گزینه باعث حذف شدن Account شما می شود، به شما توصیه می کنم که از این گزینه استفاده نکنید، چون در صورت حذف شدن حساب شما، حساب تمام زیرمجموعه های شما از Account شما حذف خواهد شد. و دیگر امکان بازگشت به حالت قبلی وجود نخواهد داشت.(یعنی باید از نو شروع کنید و به دنبال زیرمجموعه جدید باشید، که این هم کار آسانی نیست.

مرحله 1: با کلیک بر روی لینک وارد گرین هورس شده و برای تبدیل تاریخ تولد خود به میلادی برنامه ای در آخر همین صفحه است که به راحتی تاریخ تولد خود را به میلادی می یابید.فقط یادتان باشد اجرای کد جاوا را برای مرورگر خودتان فعال کنید چون برنامه به جاوا نوشته شده و برای صیحیح کار کردن جاوا باید فعال باشد.

مرحله 2: در این مرحله دقت کنید که سئوال و جواب امنیتی را جایی یادداشت کنید تا اگر احیاناً رمز عبور خود را فراموش نمودید بتوانید به راحتی آن را بیابید.آدرس ها را بعداً نیز می توانید تغییر دهید.

مرحله3: حساب شما فعال می گردد.

مرحله 4: تبریک می گوییم در این صفحه شما می توانید برنامه تیکربار مربوط به حساب خود را دانلود نمایید و سپس در رایانه شخصی خود نصب نمایید که البته بعداً نیز از طریق حساب خود می توانید آن را دریافت نمایید.

مرحله 5: به سایت http://tickerbar.info رفته تا وارد حساب خود شوید.

مرحله 6: با وارد کردن مشخصات خود وارد حساب می شوید.

مرحله 7: جزئیات را در داخل حساب خود می بینید .

street address  آدرس دقیق خانه را بدید. در خارج آدرس دادن مثل ایران نیست مثلا

: بلوار گلها -میدان گلها - خیابان گلها - كوچه 4 - ساختمان گلها - طبقه 4 - واحد 11 


كه این آدرس درست برعكس باید نوشته شود.

no پلاك مثل : no ۲۳ به معنی پلاك ۲۳

floor طبقه متل : forth floor به معنی طبقه 4

building  ساختمان مثل : golha building به معنی ساختمان گلها

alley  كوچه مثل : forth alley به معنی كوچه 4

 st خیابان مثل : st golha به معنی خیابان گلها

 sq میدان مثل : sq golha به معنی میدان گلها

 blv بلوار مثل : blv golha به معنی بلوار گلها

: city/region  نام شهر خود را وارد كنید.

:  state/province نام استان خود را وارد كنید.

:  zip postal code كد پستی خود را وارد كنید.

street address 2   :اگر آدرس دیگری می خواهید در اینجا بنویسید.

در قسمت بعد كار خود را انتخاب كنید. اگر دانش آموز یا دانشجو هستید

education/training را انتخاب كنید..

income  در این قسمت باید درآمدتان را انتخاب كنید كه می توانید گزینه 24،999$ را 

انتخاب كنید.

روی گزینه go to final step كلیك كنید تا به صفحه آخر بروید.

روی گزینه active account كلیك كنید تا اكانتتان فعال شود.

ثبت نام تمام شد.

براى این که بدانید چند نفر زیر مجموعه شما شده اند باید وارد سایت شوید و روى Member Login کلیک کنید و بعد از کلیک Email Address و Password خودتان را وارد کنید و روى Login کلیک کنید در صفحه اى که باز مى شود در پایین آن جدولى مشاهده مى کنید نوشته شده است 1 2 3 4 5 6 و در زیر هر کدام نوشته شده است 0 . البته اگر کسى عضو نشده باشد. ولى اگر کسى از طریق شما عضو شده باشد در زیر هر کدام نوشته شده است که کسى عضو شده است حتى اگر زیر مجموعه هاى شما هم کسى را عضو کرده باشند نیز در اینجا مشخص است. You have 0 members in your downline  به این معنى که شما هنوز زیرمجموعه ندارید. وسط صفحه را نگاه کنید: TickerBar™ Referral ID این گزینه آى دى شما در گرین هورس را نشان میدهد. مثلاً آى دى من 227611950 میباشد. 

Your Total Earnings: مجموع کل پورسانتهاى گرفته شده را نشان میدهد.

This Years Earnings: میزان درآمد شما در سال جارى. 

This Months Earnings: میزان درآمد شما در ماه جارى.

Today’s Earnings :میزان درآمد شما در امروز.

:Total Amount Paid مجموع پورسانتهاى پرداختى به شما. 

Account Balance :میزان پورسانتهاى باقیمانده که هنوز دریافت نکردید. 

People in your downline:تعداد افراد زیرمجموعه شما. 

Your Automatic Referral URL is: لینکى که باید به دیگران عرضه کنید تا دیگران با کلیک روى آن و ثبت نام زیرمجموعه شما شوند. 

جدول آبى رنگ پایین صفحه هم نشان دهنده موقعیت افراد زیر مجموعه شماست. مثلاً اگر کسى زیرمجموعه شما شود در خانه 1 قرار میگیرد و اگر کسى زیرمجموعه زیرمجموعه شما شود در خانه 2 قرار میگیرد که نفر دوم زیر مجموعه شما نیز مى باشد.

سمت چپ صفحه را نگاه کنید. 

Account information : اطلاعات مربوط به اکانت شما شامل میزان پورسانت و تعداد زیرمجموعه ها و ... (همین صفحه اى که در آن هستید)

 FAQ :سوالات متداول کاربران. (نسخه فارسى در وبلاگ موجود مى باشد)
TickerBar™ options 
تنظیمات برنامه تیکر بار ( انتخاب نوع تبلیغاتى که مى خواهید ببینید)
Download TickerBar™ 
دانلود برنامه تیکربار به حجم 607کیلوبایت. 
Webmasters 
در این قسمت مدیران سایت یا وبلاگ میتوانند بنرهاى گرین هورس را بگیرند که مقصد این بنرها لینک مربوط به ثبت نام از طریق شماست. البته میتوانید هر آدرس دلخواه دیگرى به آن بدهید. 
User Information :اطلاعات پروفایل شما. مثل آدرس منزل و شماره تلفن و ... اگه هرکدام از مشخصات شما مثل آدرس تغییر کرد، از طریق این میتوانید آن را اصلاح کنید. 

Delete account :اکانت شما را حذف میکند. (استعفا )
Logout "خارج شدن از فضاى کارى. 
Home "سایت گرین هورس. 

افرادی كه در نصب برنامه
ticker bar دچار مشكل میشوند :

1) جای دیرکتورى فایل را عوض کنید ( یعنى مثلا از درایو
C به D منتقل کنید) و دوباره هنگام اتصال به اینترنت نصب کنید. 
2) شما براى اجراى این برنامه به یک کافى نت یا مكان دیگر رفته و وارد فضای کاری گرین هورس شوید و آنجا دانلود کنید.

ایمیل ما: aria_hlp@yahoo.com